wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Koń » Derki » Derki inne » Bemer Horse Set - zestaw terapeutyczny
    sob: 10:00-14:00
Bemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutycznyBemer Horse Set - zestaw terapeutyczny
Nowość

Bemer Horse Set - zestaw terapeutyczny

Bemer

Dostępność:Na zamówienie

Koszt wysyłki:od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 15,00 zł

• Recenzje produktu (0)

Po sukcesach w na zachodzie Europy, teraz na Polski rynek wprowadzamy Niemiecką Technologię Weterynaryjna dla Koni, która pobudza naturalne procesy regeneracji organizmu

Derka w zestawie BEMER Horse idealnie nadaje się do zastosowań na dużych powierzchniach. Pole sygnału BEMER dociera do wszystkich newralgicznych miejsc na ciele konia. Derka ma ergonomiczny kształt, jest wyposażona w przepuszczające powietrze wkładki, a prosty mechanizm regulacji umożliwia bezproblemowe dopasowanie do budowy ciała konia. Zintegrowana kombinacja akumulatora i sterownika sygnału jest wydajna i umieszczona w miejscu łatwo dostępnym dla człowieka, ale nie dla konia. Drugim, bardzo praktycznym elementem zestawu Horse są dwa ochraniacze ze zintegrowaną kombinacją akumulatora i sterownika sygnału dla lewej i prawej strony, które można umieścić z przodu i z tyłu. Generują one silniejsze, bardziej skupione pole sygnału o działaniu miejscowym. Zestaw BEMER Horse uzupełnia praktyczna torba, derka osuszająca oraz ładowarka z kablem typu Y do jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń sterujących; w zestawie znajduje się także międzynarodowy adapter.

Produkty w zestawie

• Derka
  • Ochraniacze
  • Ładowarka wraz z międzynarodowym adapterem (EU, US, UK, AU)

• Derka wypełnienie: wata
  • Derka średnia intensywność przepływu: ≈ 35 μT (poziom maks.)
  • Ochraniacze materiał wierzchni: 60% poliester, 40% nylon
  • Ochraniacze materiał wewnętrzny: 100% poliester
  • Ochraniacze średnia intensywność przepływu: ≈ 100 μT (poziom maks.)

Specyfikacja technologii:

- Sygnał, który jest emitowany przez nasze urządzenie posiada 5 Światowych Patentów Medycznych, oraz kilkadziesiąt badań wykonanych przez Instytut Mikrokrążenia w Berlinie w ciągu ostatnich 20 lat. W ciągu ostatnich 15 lat powstało 46 publikacji na temat terapii BEMER oraz cztery badania naukowe wymienione w PubMed (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/ ),a od 2012 roku współpracujemy z NASA.

- BEMER przywraca prawidłową NACZYNIORUCHOWOŚĆ (zdolność do skurczu i rozluźniania się ścian naczyń krwionośnych w obszarze mikrokrążenia który to stanowi 75% objętości całego układu krwionośnego), dzięki czemu organizm wraca do równowagi, komórki są dobrze odżywione i mogą sprawować swoje funkcje m.in produkować energie. Jak mówił profesor a teraz i jego następcy POCZĄTKOWE NACZYNIA LIMFATYCZNE również pozytywnie reagują na SYGNAŁ BEMER

- SYGNAŁ BEMER to precyzyjny IMPULS (fala) ELEKTROMAGNETYCZNY wykorzystujący 2 precyzyjne i chronione patentami częstotliwości Ok. 10 Hz i Ok. 30 Hz oraz nośnik tego sygnału w postaci pola magnetycznego o natężeniu maksymalnym 35 Mikro Tesla ( co powoduje, ze sygnał BEMER wykorzystuje naturalnie występujące w przyrodzie natężenie i może być stosowany przez każdego Konia i Człowieka na Ziemi - wyłączając 2 przeciwskazania:

1. przeszczep tkanek lub narządów z przyjmowaniem leków immunosupresyjnych
    2. aktualnie trwające leczenie onkologiczne - chemio lub radioterapia

- OGROMNYM WALOREM DZIAŁANIA BEMER jest redukcja skutków stresu, który KAŻE CIAŁU ( pod wpływem hormonów stresu) WYPOMPOWAĆ KREW Z NARZĄDÓW do MIĘŚNI ( reakcja obronna organizmu: WAŁCZ LUB UCIEKAJ) w wyniku czego MAKSYMALNIE OBNIŻONA ZOSTAJE ODPORNOŚĆ I SIŁA NARZĄDÓW... dzięki BEMER krew po stresie może znów skutecznie wrócić do narządów, regeneracja znacznie przyspiesza, a odporność zostaje odbudowana.

Ważne 1.: Terapia BEMER nie jest magnetoterapią!

Ważne 2.: Terapia BEMER stymuluje krążenie nawet w obszarze najgłębiej położonych organów i narządów

Ważne 3.: Terapia BEMER wykorzystuje naturalnie występujące w przyrodzie impulsy przez co jest 100% bezpieczna

Ważne 4.: Mikrokrążenie jest czynnościowo najważniejszym aspektem krążenia jako miejsce wymiany substancji odżywczych z komórkami tkanek oraz odprowadzeniem toksyn i substancji odpadowych (np. kwas mlekowy).

Efekty przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia:

• Wprowadza Konia w stan głębokiego relaksu
    • Przyspiesza regenerację do 3x!
    • Stymuluje produkcję energii (ATP) w komórkach przez co podnosi wydolność Konia
    • Przyspiesza dostarczanie tlenu i składników odżywczych do komórek do 30%

• Potęguje powrót żylny do 31% (potęguje odkwaszenie i detoksykację)
    • Znacznie redukuje stres i podatność na niego
    • W dużym stopniu redukuje ból
    • Stymuluje odżywienie stawów oraz przestrzeni miedzystawowych

Zalety technologii BEMER HORSE:

- Użytkowanie sprzętu jest bardzo proste i intuicyjne- 3 programy, 5,10 i 15 min, ze zmienną intensywnością.
    - Technologia jest bezkablowa i jedno naładowanie wystarcza na 15 - 20 terapii. Dzięki temu można ją stosować bezpośrednio w przerwach między zawodami czy treningami.
    - Lekkie urządzenie, które można założyć i włączyć w zaledwie 1 minutę w wygodny sposób również w boksie
    - W ciągu jednej godziny można zrobić średnio terapię dla 5-6 Koni co obniża koszty opieki zdrowotnej i pozwala stosować prewencję

Tutaj można obejrzeć wywiad z Mistrzynią Świata SIMONE BLUM, która stosuje terapię BEMER HORSE: https://youtu.be/81rZRMeWCQU