Szukaj
Strona główna » FORMY I KOSZTY DOSTAWY

FORMY I KOSZTY DOSTAWY

Informacje o wysyłce
Koszt dostawy ustalany jest na podstawie cennika firmy mającej dostarczyć towar (wybiera ją Klient podczas składania zamówienia) z uwzględnieniem wagi i wymiarów paczki oraz formy płatności. Koszty dostawy pokrywa kupujący i są one doliczane do wartości zamówienia.

Darmowa dostawa - obowiązuje od dnia 23.03.2021 i dotyczy zamówień od 500,00 zł, nie przekraczających 15 kg. Darmowa dostawa dotyczy jedynie zamówień opłaconych przelewem. Produkty z działu OUTLET oraz oznaczone jako promocyjne nie wliczają się do wartości zamówienia. Nie dotyczy przesyłek przekraczających standardowe wymiary paczek IN POST.


Parametry graniczne pojedynczego opakowania wynoszą: waga do 15 kg, objętość do 0,2 m3, długość boku do 1,5 m. W przypadku przekroczenia podanych wymiarów przesyłka jest traktowana jako wielkogabarytowa. Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie z naszym przedstawicielem.


Odbiór osobisty - 0 zł
Termin dostarczenia przesyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa za pobraniem tymczasowo wstrzymana. W wyjątkowych wypadkach prosimy o kontakt ze sklepem. PACZKOMAT

Przesyłka opłacona - 13 zł Maksymalne wymiary przesyłek :
Gabaryt A 8 x 38 x 64 cm
Gabaryt B 19 x 38 x 64 cm
Gabaryt C 41 x 38 x 64 cm
Waga do 25 kg

Termin dostarczenia przesyłki: 1-3 dni roboczych


KURIER IN POST

Przesyłka opłacona 15 zł
Maksymalny wymiar przesyłki: 
41 x 38 x 64 cm
Waga do 25 kgSklep zastrzega sobie prawo do zmiany formy dostawy ze względu na gabaryt przesyłki. Przed ewentualną zmianą klient zostanie o tym powiadomiony w formie wiadomości e-mail na adres podany w zamówieniu. 

 

Przejdź do strony głównej
Bezpieczne płatnościBezpieczne
płatności
Szybka wysyłkaSzybka
wysyłka
ZadzwońZadzwoń
573 377 098
Wszystkie prawa zastrzeżone ARCUS 2023 Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu