wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » BLOG » Sawka Light Hand®
Promocje
Producenci
Reklama
  • reklama
Kontakt

Sawka Light Hand®

Data dodania: 08-12-2021

Gotowi na nowości ?
Przedstawiamy produkt, który w roku 2019 na największych na świecie targach branży jeździeckiej w Kolonii otrzymał nominację do produktu roku w kategorii innowacje Sawka Light Hand®

Urządzenie działa jak amortyzator wodzy.
Znajdująca się w środku tulei sprężyna rozciąga się w zakresie 0-3 cm. Zapewniając margines bezpieczeństwa eliminuje niezamierzone działanie wodzy oraz pozostawia koniowi przestrzeń, w której może poruszyć głową lub szyją szukając komfortowego dla siebie ustawienia.
Urządzenie ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach jeździeckich oraz w rekreacji. Można używać go podczas zawodów. Służy zarówno zawodowym jeźdźcom jak i amatorom. Jest znakomitym narzędziem szkoleniowym. Nadaje się zarówno dla właścicieli młodych koni jak i doświadczonych.
W naszym sklepie jeździeckim mamy do wyboru model Sawka Light Hand® oraz Sawka Light Hand® pro.

alt


Zainteresowani ? Zapraszamy do testów Sawka Light Hand® 

Warunki testowania znajdziecie w zakładce Sawka Light Hand® 

 

Koniecznie przejrzyj ofertę naszego sklepu jeździeckiego Arcus. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas: tel. kom.: 573 377 098, email:  kontakt@arcus-konie.pl


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii BLOG
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu