Szukaj
Strona główna » Warunki testowania siodeł

Warunki testowania siodełWARUNKI TESTOWANIA I PASOWANIA SIODEŁ MARKI CWD

Oferta skierowana do Klientów zainteresowanych kupnem siodeł renomowanej i znanej na całym świecie, francuskiej marki CWD - absolutny lider siodeł sportowych na świecie. Oferta dotyczy testowania oraz usługi pasowania siodła na terenie całej Polski.

Zacznij od testowania.

Są dwie możliwości - wysyłamy do Państwa siodło kurierem na 3 dni lub nasz przedstawiciel przyjeżdża z siodłami do Państwa.

 1. W przypadku chęci skorzystania z usługi testowania siodeł prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny bądź mailowy podając następujące informacje: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, model oraz parametry siodła.

 2. Usługa testowania siodła jest bezpłatna i dotyczy siodeł dostępnych na stanie magazynowym. Wysyłka, odbiór osobisty w Sklepie Arcus siodła testowego następuje po przedpłacie zwrotnej kaucji w wysokości 10 000 zł na konto bankowe: Dojazd przedstawiciela następuje po przedpłacie kosztów dojazdu.

 3. Po okresie testowym, wynoszącym maksymalnie 3 dni, kaucja zostaje zwrócona na konto wskazane przez Testującego, pomniejszona zostaje jedynie o koszt wysyłki siodła (kurier DPD 50,00 zł - cena dotyczy transportu w jedną stronę). 

W przypadku przekroczenia terminu testowania siodła zostanie pobrana opłata w wysokości 100 zł brutto za każdy następny dzień testów. 

Siodła do testów wysyłane są w dniach : środa, czwartek, piątek. 

 1. Koszt napraw wszelkich uszkodzeń wynikających z testowania siodła ponosi Testujący.

Zdecydowany na zakup? Zamów usługę pasowania siodła.

 1. Usługa pasowania siodła oraz dojazdu do Klienta jest bezpłatna, jeśli Klient dokona zamówienia siodła lub zakupu siodła ze stanu magazynowego.

 2. Termin usługi ustalany jest indywidualnie.

 3. Usługa pasowania dotyczy również siodeł używanych (w przypadku konieczności zmiany parametrów siodła). Usługa pasowania siodeł używanych jest płatna i obejmuje:

- koszty wprowadzonych zmian wg indywidualnych ustaleń oraz cennika producenta,

- koszt dojazdu do klienta: odległość wg Google Maps x 2 x 1,30 zł/km. (przykładowa odległość Olsztyn-Warszawa = 229 km, koszt dojazdu i pasowania = 595 zł.).
 

WARUNKI PASOWANIA SIODEŁ MARKI DAW – MAG

Oferta skierowana do Klientów zainteresowanych kupnem siodeł renomowanej i znanej na całym świecie, polskiej marki Daw-Mag. Oferta dotyczy usługi pasowania siodła na terenie całej Polski.

 1. Każdy Klient może dokonać pasowania siodła samodzielnie – przy pomocy narzędzi pomiarowych dostępnych w naszym sklepie lub zamawiając usługę pasowania siodła przez przedstawiciela.

 2. Usługa pasowania siodła oraz dojazdu do Klienta (do 50 km od Olsztyna) jest bezpłatna, pod warunkiem, że Klient jest zdecydowany na zamówienie siodła. Koszt dojazdu do Klienta liczony jest powyżej 50 km od Olsztyna i wynosi 1,00 zł/km.

 3. Termin usługi ustalany jest indywidualnie z przedstawicielem.

 4. Usługa pasowania dotyczy również siodeł używanych (w przypadku konieczności zmiany parametrów siodła). Usługa pasowania siodeł używanych jest płatna i obejmuje:

- koszty wprowadzonych zmian wg indywidualnych ustaleń oraz cennika producenta,

- koszt dojazdu do Klienta: odległość wg Google Maps x 2 x 1,30 zł/km. (przykładowa odległość Olsztyn-Warszawa = 229 km, koszt dojazdu i pasowania = 458 zł.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przejdź do strony głównej
Bezpieczne płatnościBezpieczne
płatności
Szybka wysyłkaSzybka
wysyłka
ZadzwońZadzwoń
573 377 098
Wszystkie prawa zastrzeżone ARCUS 2023 Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu