wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Warunki testowania siodeł
Producenci
Reklama
 • Probka
Promocje
Reklama
 • baner
Kontakt

Warunki testowania siodeł

WARUNKI TESTOWANIA I PASOWANIA SIODEŁ MARKI CWD

Oferta skierowana do Klientów zainteresowanych kupnem siodeł renomowanej i znanej na całym świecie, francuskiej marki CWD. Oferta dotyczy testowania oraz usługi pasowania siodła na terenie całej Polski.

Zacznij od testowania.

 1. W przypadku chęci skorzystania z usługi testowania siodeł marki CWD prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny bądź mailowy podając następujące informacje: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, model oraz parametry siodła.

Sklep jeździecki Arcus

Ul. Mazurska 1/1b

10-570 Olsztyn

Tel: 89 527 95 72

Mail: kontakt@arcus-konie.pl

 1. Usługa testowania siodła jest bezpłatna i dotyczy siodeł dostępnych na stanie magazynowym. Wysyłka lub odbiór osobisty w Sklepie Arcus siodła testowego następuje po przedpłacie zwrotnej kaucji w wysokości 70% wartości siodła na konto bankowe:

Bank Millennium  26 1160 2202 0000 0000 7340 1109
P.H.U. Arcus
ul. Mazurska 1/1b
10-517 Olsztyn

W tytule wpłaty prosimy wpisać: „Kaucja za siodło [producent, nazwa siodła]”

 1. Po okresie testowym, wynoszącym maksymalnie 3 dni, kaucja zostaje zwrócona na konto wskazane przez Testującego, pomniejszona zostaje jedynie o koszt wysyłki siodła (kurier DPD 30,00 zł). 

W przypadku przekroczenia terminu testowania siodła zostanie pobrana opłata w wysokości 100 zł brutto za każdy następny dzień testów. 

Zwroty siodeł prosimy nadawać na adres:

Sklep jeździecki Arcus,

ul. Mazurska 1/1b , 10-517 Olsztyn.

 1. Koszt napraw wszelkich uszkodzeń wynikających z testowania siodła ponosi Testujący.

Zdecydowany na zakup? Zamów usługę pasowania siodła.

 1. Usługa pasowania siodła oraz dojazdu do Klienta jest bezpłatna, pod warunkiem, że Klient jest zdecydowany na zamówienie siodła.

 2. Termin usługi ustalany jest indywidualnie z przedstawicielem.

 3. Usługa pasowania dotyczy również siodeł używanych (w przypadku konieczności zmiany parametrów siodła). Usługa pasowania siodeł używanych jest płatna i obejmuje:

- koszty wprowadzonych zmian wg indywidualnych ustaleń oraz cennika producenta,

- koszt dojazdu do klienta (1,00 zł/km).
 

WARUNKI PASOWANIA SIODEŁ MARKI DAW – MAG

Oferta skierowana do Klientów zainteresowanych kupnem siodeł renomowanej i znanej na całym świecie, polskiej marki Daw-Mag. Oferta dotyczy usługi pasowania siodła na terenie całej Polski.

 1. Każdy Klient może dokonać pasowania siodła samodzielnie – przy pomocy narzędzi pomiarowych dostępnych w naszym sklepie lub zamawiając usługę pasowania siodła przez przedstawiciela.

 2. Usługa pasowania siodła oraz dojazdu do Klienta (do 50 km od Olsztyna) jest bezpłatna, pod warunkiem, że Klient jest zdecydowany na zamówienie siodła. Koszt dojazdu do Klienta liczony jest powyżej 50 km od Olsztyna i wynosi 1,00 zł/km.

 3. Termin usługi ustalany jest indywidualnie z przedstawicielem.

 4. Usługa pasowania dotyczy również siodeł używanych (w przypadku konieczności zmiany parametrów siodła). Usługa pasowania siodeł używanych jest płatna i obejmuje:

- koszty wprowadzonych zmian wg indywidualnych ustaleń oraz cennika producenta,

- koszt dojazdu do Klienta (1,00 zł/km).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl