Szukaj
0
Twój schowek jest pusty
0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Program Lojalnościowy

Program Lojalnościowy

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

 

Regulamin Programu Lojalnościowego w sklepie internetowym Arcus
1. Wprowadzenie
Dokument określa funkcjonowanie Programu Lojalnościowego, a także sposób zbierania punktów i ich wymiany na konkretne produkty.
Sklep internetowy Arcus działający pod adresem www.arcus-konie.pl, prowadzony jest przez P.H.U. Arcus z siedzibą w Olsztynie przy ul. Mazurskiej 1/1b, zarejestrowany jest jako podatnik podatku od towaru i usług (VAT) pod numerem identyfikacji podatkowej NIP 757-116-79-49, oraz posiada nr REGON 280079071, zwany dalej “Sklepem”, prowadzi Program Lojalnościowy. W związku z prowadzeniem tegoż Programu został przyjęty „Regulamin Programu Lojalnościowego” w następującym brzmieniu:
 2. Postanowienia ogólne
2.1. Za pośrednictwem strony www.arcus-konie.pl  Uczestnik może dokonać wymiany punktów na produkty objęte Programem Lojalnościowym.
2.2. Punkty naliczane są od zamówień na kwotę minimum  20,00 zł.  
2.3. Punkty zebrane w Programie można wymienić na produkty objęte Programem Lojalnościowym, dostępne na stronie internetowej Sklepu Internetowego Arcus www.arcus-konie.pl w zakładce "Twoje zamówienia" (Panel Klienta).
2.4. Miejscem zawarcia umowy jest miasto Olsztyn.
 
3. Program Lojalnościowy
3.1. W ramach Programu Lojalnościowego za zakupy produktów na stronie sklepu internetowego www.arcus-konie.pl zostaną przyznane punkty w momencie zmiany statusu zamówienia na "Zamówione towary wysłane", tj. w chwili wysłania zamówienia lub " Towary odebrane", tj. w chwili odebrania zamówienia przez klienta. Za każde wydane 1zł Uczestnik otrzymuje 1 pkt, które może wymienić na nagrody przeliczając wg wartości 20 pkt = 1 zł wartości nagrody.

Nie dotyczy to produktu Bemer HorseSet, który nie bierze udziału w programie lojalnościowym. 


3.2. Produkty będące w wyprzedaży lub promocji nie podlegają naliczaniu punktów.

 
4. Uczestnicy
4.1. Uczestnikiem Programu może być każdy klient, który zarejestrował się i dokonał zakupu dowolnych produktów.
4.2. Informacje dotyczące Programu są dostępne w Zakładce „Program Lojalnościowy” na stronie www.arcus-konie.pl. O wszystkich innych informacjach dotyczących Programu poinformujemy Państwa za pomocą komunikatów na stronie www.arcus-konie.pl lub przesyłane w formie elektronicznej (w tym: pocztą e-mail) albo na numer telefonu, który wskazali Państwo w formularzu rejestracyjnym.
5. Przyznawanie Punktów
5.1. W związku z dokonywaniem czynności, o których mowa w pkt 2.2, zostaną Państwu przyznane punkt. Informacja o liczbie przyznawanych punktów jest dostępna na stronie internetowej www.arcus-konie.pl  w zakładce „Twoje zamówienia” (Panel Klienta)
5.2. Punkty nie podlegają wymianie na pieniądze. Punkty nie są pieniądzem elektronicznym.
5.3. Aby uzyskać punkty powinni Państwo zarejestrować się i dokonać zakupu produktu objętego programem  lojalnościowym.
5.4. Jeżeli nie dojdzie do nabycia towarów lub usług, za które zostały Państwu przyznane punkty, np. gdy odstąpią Państwo od umowy, wypowiedzą ją, lub uchylą się od skutków prawnych oświadczenia woli, zarządzający Programem  zastrzega sobie prawo do cofnięcia przyznanych Państwu punktów. To samo dotyczy przypadków nadużyć lub błędnego zaksięgowania transakcji.
5.5. Przyznane Państwu punkty są zapisywane w zakładce „Moje zamówienia” (Panel Klienta) na elektronicznym koncie suma punktów.
 
6. Wymiana punktów na produkty objęte Programem Lojalnościowym
6.1. Przyznane punkty mogą Państwo wymienić na produkty z oferty sklepu internetowego.
6.2. Punkty wymieniane są zgodnie z kolejnością ich uzyskania w Programie, tzn. punkty uzyskane przez Państwa wcześniej wymieniane są w pierwszej kolejności.
6.3. Punkty będą dostępne celem wymiany na produkty objęte Programem po zmianie statusu zamówienia na „towary zostały wysłane” lub „towary odebrane” , czyli po wysłaniu lub odebraniu zamówienia.
6.4. Przed wydaniem produktów objętych Programem, zarządzający Programem mogą powtórnie sprawdzić ilość Państwa punktów. Wydanie produktów jest możliwe tylko w przypadku, gdy dostępna jest wystarczająca liczba punktów.
 
7. Wygaśnięcie Punktów
7.1. Jeśli nie postanowiono inaczej punkty wygasają po upływie, 3 miesięcy od ich przyznania, gdy nie zostały w tym czasie wymienione na produkty zgodnie z zasadami Programu.  
 
8. Ustanie uczestnictwa w Programie
8.1. Z ważnych powodów www.arcus-konie.pl może zawiesić lub wypowiedzieć Państwu uczestnictwo w Programie . Za ważne powody, o których mowa w zdaniu poprzednim uznaje się: udostępnienie konta osobie nieupoważnionej, nadużycie lub inne naruszenia Regulaminu.
8.2. Zakończenie uczestnictwa w Programie prowadzi do utraty zebranych punktów.
8.3. Niniejszy Regulamin może ulec zmianom, jeżeli jest to uzasadnione potrzebą zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania Programu.
 
9. Przetwarzanie Danych Osobowych
9.1. Zgodnie z treścią art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuję, iż:

9.2. administratorem Państwa danych osobowych jest P.H.U. Arcus z siedzibą w Olsztynie przy ul. Mazurskiej 1/1b, zarejestrowany jest jako podatnik podatku od towaru i usług (VAT) pod numerem identyfikacji podatkowej NIP 757-116-79-49, oraz posiada nr REGON 280079071
9.3 Państwa dane osobowe zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a i b RODO przetwarzane będą do celów związanych z Państwa udziałem w programie lojalnościowym  i informowania o aktualnej ofercie, promocjach i naliczonych punktach w sklepie www.arcus-konie.pl

9.4 Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania oraz żądanie ich usunięcia;

9.5 Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres czasu udziału w programie lojalnościowym;

9.6 Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w programie lojalnościowym.

9.7 W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych, skarg i wniosków prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego, bądź nr tel. +48 573 377 098

9.8 W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza prawo mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-y o celu i zasadach przetwarzania danych osobowych przez ADO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wydania Karty Klienta i korzystania z promocji i udzielonych rabatów.

9.9. Szczegółowe zasady gromadzenia i przetwarzania danych osobowych przez sklep internetowy i ADO znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie https://arcus-konie.pl/polityka-prywatnosci-pm-21.html 
 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu